Aranżujesz lokal na swoją firmę? Sprawdź praktyczne rozwiązania


Jeśli właśnie założyłeś swoją firmę i zamierzasz urządzić lokum, w jakim będziesz ją prowadzić albo przenosisz swoją działalność do nowego, bardziej obszernego budynku, przyda ci się parę pomysłów na praktyczne rozwiązania. Dzięki nim twoje wnętrze zostanie atrakcyjnie urządzone, a tobie oraz twoim pracownikom będzie się milej pracować.

Lada recepcyjna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Pierwszym takim wyjściem są lady recepcyjne, wyjątkowo pomocne, jeśli częstokrotnie przyjmujesz klientów bądź kontrahentów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się większą ilość wiadomości na opisywany temat, wejdź tutaj, to rzeczywiście świetne omówienie tego zagadnienia.

Lada jest prawdziwą wizytówką firmy, zatem powinieneś dobierać propozycje cenionych producentów, gwarantujących solidność i piękno ich wykonania. Niebywale popularne dzisiaj jest wykorzystanie metali i szkła, zapewniających nowoczesny wygląd i podpięcie dodatkowego oświetlenia, co dobrze uwydatnia ladę. Zadbaj o zatrudnienie przyjaźnie nastawionej do ludzi oraz uśmiechniętej recepcjonistki, a klienci zainteresowani twoimi usługami będą szli do ciebie z przyjemnością.

Drugim wartym uwagi pomysłem są ściany mobilne. W zależności od potrzeb można je zamknąć bądź otworzyć, tworząc dzięki temu uniwersalną przestrzeń, na przykład na większe spotkanie czy wykłady. Najlepiej jest wybierać ściany ze szkła, jakie wpuszczają do pomieszczeń dużo światła i dają wrażenie jeszcze większej przestronności. Wielkość ścian można dopasować dokładnie do konkretnych pomieszczeń, wystarczy umówić się z projektantem danej firmy, jaki je zmierzy. Dobrze też zrobić miejsce na poczekalnię, zaopatrując ją w wygodne krzesła i stolik, by móc zaserwować kawę czy herbatę, szczególnie gdy poprzednie spotkanie o wiele się przedłuża, a ty nie chcesz stracić istotnego klienta.
Ściana szklana
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Sprawdzają się tak samo fotele, jak też większe kanapy, na przykład narożniki, na których wygodnie będzie mogła czekać nawet większa liczba ludzi. Pamiętaj, że kanapy ze skóry wyglądają dużo bardziej gustownie, jeśli zależy ci na luksusowym wnętrzu.

Miej na względzie takie rozwiązania, ponieważ właściwie urządzone wnętrza są bardzo istotne dla funkcjonowania firmy. Najlepiej jest wynająć projektanta wnętrz, który przygotuje idealny plan zaaranżowania pomieszczeń, uwzględniając twoje sugestie oraz potrzeby, o których powinieneś powiedzieć podczas pierwszego spotkania.Tags: ściany, zaaranżować, lada, recepcjonistka, szklana