Certyfikat prince2 będzie idealny dla ciebie jeśli pracujesz jako kierownik projektów


Jeżeli pracujesz w międzynarodowej korporacji i chcesz się piąć wyżej po szczeblach kariery, wtedy zdecydowanie powinna zaciekawić Cię możliwość zdania certyfikatu Prince2. Ten uznawany na całym świecie certyfikat można zdobywać już od 1989 roku. Został on wtedy stworzony przez zrzeszenie Central Computer and Telecommunications Academy, która później przemieniła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie idealny właśnie dla Ciebie jeśli pracujesz jako kierownik projektów.
menedżer
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś managerem, wówczas także zdecydowanie powinieneś rozważyć możliwość wyrobienia takiego certyfikatu. Możesz również wziąć to pod uwagę jeśli szukasz pracy w charakterze managera. Sporo projektów, szczególnie międzynarodowych poszukując pracowników wysokiego szczebla, niewątpliwie zazwyczaj wymaga legitymowania się certyfikatem Prince2. Dzisiaj są dwa rodzaje certyfikatów Prince2 – rodzaje egzaminów Prince.

Jeśli chcesz posiadać niższy stopień Prince2, wówczas musisz wyłącznie podejść do egzaminu. Nie musisz kończyć żadnych praktyk – musisz tylko pozytywnie zdać test. Jeśli Ci się to uda, wówczas możesz już posługiwać się certyfikatem Prince2, który jest poważany na całym świecie. Koszt takiego egzaminu to dzisiaj około tysiąca złotych. Jeżeli zdecydujesz się podchodzić do egzaminu, wówczas musisz naprawdę porządnie się przygotować.

Nasz link do www tłumaczenia rosyjski zadziwi Cię bardzo pozytywnie. Wyszukasz tam dużo szczegółowych wiadomości. W takim razie nie zwlekaj i wejdź tam!

Egzamin jest stosunkowo ciężki, dlatego właściwe przygotowanie się do niego zajmuje nieraz naprawdę mnóstwo czasu.
zarządzanie projektami
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com
Drugim poziomem certyfikatu jest Prince2 Practitioner, który upoważnia Cię do prowadzenia kursów z zakresu Prince2. Cena podejścia do takiego egzaminu to mniej więcej dwóch tysięcy złotych i jest on bez wątpienia o wiele cięższy niż certyfikat wstępny. Aby otrzymać więcej wiadomości na temat certyfikatów Prince2, warto na pewno pogrzebać nieco w internecie. Jeśli wrzucisz w wyszukiwarkę internetową frazę „Prince2 egzamin”, na pewno uzyskasz wiele informacji. To znakomity sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego, co tylko jest Ci konieczne. Jeżeli zdecydujesz się podchodzić do egzaminu, wtedy będziemy za Ciebie mocno trzymać kciuki.

Tags: projekt, Internet, kurs, egzamin, certyfikat, manager, kierownik, lider