Cudowne wycieczki dla spóźnionych - wybierz sięz oferty last minute i leć do ciepłych krajów


Wielu turystom jesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wręcz przeciwnie – w momencie kiedy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają pakować walizki. Polacy polubili zalety posezonowych wycieczek i chętnie przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z promieni słonecznych. Po doładowaniu akumulatorów zima nie straszna.

wycieczka do Egiptu
Author: Alexander Baranov
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie atrakcją jesiennych wakacji są korzystne ceny. Posezonowe obniżki i promocje to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute.W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet. Tylko zdeterminowanym podróżnikom zdarzają się takie gratki, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w średniej klasy hotelu all inclusive jedynie za 900 zł od osoby.

Egipt to jedna z liczących najwięcej lat cywilizacji na świecie. Odnajdziemy tam sporo niesamowitych zabytków oraz budowli. Morze Czerwone to również wymarzone miejsce dla wielbicieli windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych. W Egipcie na turystów czeka o różnym standardzie baza hotelowa od niedużych hoteli przeznaczonych dla niewybrednych turystów, po wyśmienite ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających i chcących wypoczywać przy basenie osób, liczących na dobrą obsługę i przestronne apartamenty.

A może zachęci nas do podróży oferta last minute (zobacz: malediwy last minute) Grecja?Powodów dla których musimy odwiedzić ten piękny kraj jest długa lista.

Chcesz przeczytać więcej analogicznych materiałów? Jeżeli tak, to sprawdź to użyteczne opracowanie (http://www.eccotravel.eu/p/zjednoczone-emiraty-arabskie), gdyż także Cię z pewnością zainteresuje.

Najważniejsze to rajskie plaże i turkusowy kolor morza i liczące wieki zabytki. Greckie lokale także zapraszają nas kusząc pysznym jedzeniem, robionym przez gospodarzy winem i niepowtarzalnym klimatem wspólnego biesiadowania. A tańce greckie, pieśń śpiewana przy akompaniamencie buzuki? Jeszcze długi czas po powrocie będzie rozbrzmiewać w naszych uszach i sercach...

Tags: podróże, biuro podróży, Grecja