Dlaczego powinno się rozważyć wakacje nad polskim morzem?


Morze Bałtyckie to kierunek często obieramy przez Polaków, ale nie tylko Polaków, w trakcie wakacji. Choć co do pogody nie ma takiej pewności jak w Chorwacji czy Hiszpanii, to jednak nasze wybrzeże ma sporo do zaproponowania.

Jeśli w swoją wyszukiwarkę często wstukujesz frazy typu: „Kąty Rybackie noclegi”, „noclegi w Krynicy Morskiej” czy „pensjonat w Ustce” na pewno na poważnie rozważasz pobyt nad Bałtykiem. I słusznie! Na polskim wybrzeżu jest sporo do zobaczenia, a ponadto jest to perfekcyjne miejsce na odpoczynek i odprężenie. W Międzyzdrojach godna zobaczenia jest promenada gwiazd, na której swoje dłonie odciskają znane persony, między innymi sportowcy, muzycy czy aktorzy. Jeśli zawitamy do tej miejscowości dobrze jest postawić na spacer po długim molo, które stanowi także przystań morską od przeszło dekady. Osoby, które będą w Rewalu koniecznie powinny odwiedzić kościół w Trzęsaczu, który jest ulokowany w świetnym miejscu. Nadto tarasy widokowe to genialne miejsce na romantyczną randkę w blasku słońca, które zachodzi bądź które wschodzi.Ptaki nad morzem
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
Dobrze jest zawitać także do Łeby, w której mamy opcję skorzystania z pięknej, piaszczystej plaży, możemy wybrać się do największego w Polsce parku dinozaurów, który nazywa się Łeba Park. Ponadto dysponujemy możliwością skorzystania z oferty parku linowego oraz propozycji rejsu.

Hej, sprawdź to (http://www.optitaxi.pl/), jeśli do tej pory nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że jest ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Kołobrzeg znany jest z latarni morskiej, która istnieje od 1945 roku, a samo miasto jest miejscem uzdrowiskowym. W Kołobrzegu poleca się zwrócić uwagę na gotycką architekturę. Ustce również nie brakuje latarni morskiej, a co więcej miejscowość słynie ze znikającej plaży, którą raz do roku przykrywa morze. A gdzie najlepiej i w jaki sposób poszukiwać noclegu w upatrzonym kurorcie? Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z wyszukiwarki internetowej. Wpisujemy na przykład „Kąty Rybackie noclegi” czy „hotel Ustka” i wybieramy to, co spełnia nasze oczekiwania. Interesujące miejsca na wypoczynek znajdziesz na stronie . Nad polskim morzem nie brakuje ogromnych hoteli z kompleksami basenów, a także mniejszych pensjonatów w zaciszu. Wszystko zależy od naszych preferencji i wymagań.

Tags: plaża, morze, Rewal