Dokąd wybrać się na narty?


Przychodzi zima i zaczynają się rozmyślania, jak tam trzymają się nasze narty w piwnicy. Jednak, poza myśleniem o sprzęcie, zaczynamy się zastanawiać gdzie na narty? Możliwości jest całe mnóstwo. Jeżeli będziemy patrzeć na cały świat, to przez cały rok znajdą się miejsca, gdzie można byłoby oddać się białemu szaleństwu. Jednak nie wszystkich stać na takie wyjazdy, gdzie nam się tylko zamarzy. Ale gdy na naszej półkuli jest zima, to mamy szalenie fajną opcje jaką są nasze góry. W naszych górach jest wiele miejsc, gdzie można poszusować na nartach.

wypad narciarski
Author: Zach Dischner
Source: http://www.flickr.com
Co ważne są trasy dla ludzi, którzy jeszcze nigdy nie mieli nart na nogach i dla tych, którzy są wytrawnymi narciarzami.

Jak uważasz? Czy omawiany wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to kliknij w odnośnik oraz sprawdź praktyczne informacje - pochłoną Cię totalnie.

Ludzie kochający snowboard też mają gdzie poszaleć. A co istotne zawsze znajdziemy odpowiedni pensjonat dla siebie i nie będzie trzeba się liczyć się z każdym groszem. Jednak będąc u siebie w kraju jakoś tak łatwiej ze wszystkimi się dogadać i przyjemnie spędzać czas wśród swoich. Zresztą polskie góry są idealną opcją na narty, gdyż pozwalają nawet na krótki wypad (czytaj więcej). Owszem może i pociągiem jedzie się z niektórych miejsc w Polsce do Zakopanego dobre pół doby, ale jeśli jedziemy autem to wcale nie trwa tak długo. A zresztą zawsze można wybrać się nocnym pociągiem, by już koło południa móc zjawić się na stoku.

narciarz
Author: Zach Dischner
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy pojeździć na nartach powinniśmy…

Ludzie mają przeróżne hobby. Jedni chodzą na siłownię, inni uprawiają jogę, a jeszcze inni ludzie kochają narty. Oczywiście nie tylko sportowe pasje posiadają Polacy, ale ostatnio, wręcz nie wypada nie uprawiać jakiegoś fajnego sportu. Ale do rzeczy, jeśli np. kochamy jeździć na nartach, to, gdy tylko na horyzoncie pojawi się opcja dłuższego wolnego, to zaczynamy się zastanawiać gdzie na narty. Opcji jest wiele, jeśli w Polsce jest zima, to idealnym rozwiązaniem będą polskie góry, jednak, jeśli u nas jest lato, to trzeba wyjechać z kraju, żeby móc się wyszaleć na nartach. Możemy też zaczekać na wolne w czasie naszej polskiej zimy.

Osoby, które jeżdżą na nartach tylko, gdy u nas w kraju są po temu warunki nie maja powodów do narzekań. Wiadomo, ze jak w naszych górach jest sroga zima to chciałoby się mieszkać w górach i żeby każdego dnia móc jeździć na nartach. Możemy wybrać się również do Szwajcarii, gdzie jest wiele wspaniałych ośrodków wczasowych, które sprawiają, że odpoczynek dla narciarza okazuje się wręcz królewski, zresztą tak samo jest we włoskich Alpach. A wybór miejsca jest zależny od tego ile posiadamy czasu i ile mamy gotówki.

Tags: hobby, snowboard, pensjonat