Eleganckie kolekcje - a czy Ty lubisz zbierać?


Ludzie od zawsze lubili posiadać ładne rzeczy oraz je kolekcjonować. Takie ludzkie obyczaje ponoć występowały już za czasów pierwszych człekokształtnych, co udowadniają są odnajdywane pozostałości ich siedzib. Wśród rzeczy codziennego użytku w owych pozostałościach odnajdywano też rzeczy na dobrą sprawę zupełnie niepraktyczne, ale wyjątkowo piękne, albo posiadające co w sobie.


świecznik
Author: Gilbert-Noël Sfeir Mont-Liban
Source: http://www.flickr.com
Jak widać ludzki charakter raczej się nie zmienił przez wieli, można nawet zaryzykować, że dzisiejsze totalnie kapitalistyczne czasy tylko pogłębiły siłę zbierania oraz pragnienie posiadania ładnych rzeczy. Dla wielu osób jednak dość ważne istotność, oprócz piękną prezencją ma jednocześnie walory wspomnieniowe. Przykładem może tu być kolekcjonowanie z całego świata takich przedmiotów jak świeczniki, lub też breloczki.

Totalnie różną sprawą są ramki na zdjęcia. Te na pewno mają walory wspomnieniowe, ponieważ zawierają się one na zdjęciach. Przepięknie wyglądają kominki w salonach, na których położono całkiem sporo ramek ze zdjęciami. Jeśli dodatkowo każda ramka były różnorodne. to efekt wow powinien by wykonany, w szczególności, że ramek istnieje bardzo wiele rodzajów.

Spodobał Ci się nasz temat? Przeloguj więc do następnego posta i zweryfikuje jakie ekstra źródło (https://www.wkg.pl/o-nas/#misja) było naszą motywacją. Miłej lektury!

W ostatnich czasach największym prymem cieszą się ramki na zdjęcia elektroniczne. Są one bardzo interesujące, ponieważ mogą zmieścić wiele gigabajtów zdjęć cyfrowych.


ramka
Author: josh james
Source: http://www.flickr.com
Istnieje bardzo wielu ludzi, którzy zbierają piękne rzeczy, zazwyczaj są to dość drogie kolekcje, jak przykładowo zestaw pięknie ozdabianych świeczników. Są oczywiście osoby kolekcjonujący mniej wartościowe przedmioty, przykładowo podkładki, albo kompletnie bezwartościowe muszelki, które jednak mają znaczenie wspomnieniowe. Każdy uwielbia coś innego, gdyż każdy coś innego lubi. Istotne jest jednakże to, żeby zbierać to, co się lubi, a nawet najbrzydsza kolekcja przysporzy niesamowitą radość.Trzeba bowiem otaczać się rzeczy, które się uwielbia oraz, które cieszą]radują oko. Na tą chwilę najważniejsze to czerpać z tego radość i chęci na więcej, a reszta raczej się poukłada.

Tags: kolekcja, przedmioty, zbieranie