Firmowy samochód -niewatpliwie świetny sposób na to żeby zmotywować pracowników!


Dzisiejsze czasy cechuje bardzo duża konkurencja na rynku produktów i usług. Przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują pozyskać nowych konsumentów.
Rodzi się jednak pytanie: w jaki sposób skutecznie zwielokrotnić wyniki biznesowe i utrzymać swą czołową pozycję ?


wynajem długoterminowy Toyota
Author: iStock.com


biuro
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com


Klucz do powodzenia stanowi z całą pewnością odpowiednio zmotywowany zespół. Jednym z najbardziej popularnych pozapłacowych środków doceniania jest służbowe auto. Nie zaskakuje zatem fakt, że coraz więcej firm decyduje się na wynajem długoterminowy Toyota to najchętniej wybierana marka.

Nie wahaj się oraz zobacz zawarte tu uwagi na nasz temat (http://www.progresdisplays.pl/potykacze-i-stojaki/stojaki). To zapewne są bardzo ciekawe dane - po prostu kliknij tutaj.

Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn nie brakuje. Od dawna „gra pierwsze skrzypce” w branży flotowej, a to za sprawą nowoczesnych modeli, interesujących systemów finansowania a także licznych zdobytych odznaczeń. Ponadto - co nie bez znaczenia - Toyota „stawia” na innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które wspaniale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dobrze byłoby spostrzec, że finansowanie floty samochodów na ogół ma miejsce w ramach tak zwanego leasingu operacyjnego.
Takowe „wyście” niesie za sobą albowiem masę rozlicznych korzyści, na przykład możliwość odliczenia podatku VAT albo też nieobciążanie bilansu firmy, dzięki czemu zwiększa się jej płynność jak również zdolność kredytowa.


Prowadzisz własną firmę? W takim razie nie zwlekaj i już dziś przekonaj się ile możesz zyskać inwestując we flotę samochodów.

Tags: program, rynku, korzyści, rodzaj