Folia magnetyczna jako doskonały nośnik na czasowe reklamy!


Proces wyrobu folii magnetycznej polega na konstruowaniu proszku o właściwościach ferromagnetycznych z syntetyczną gumą. Ten gatunek magnesu nazwany folią magnetyczną charakteryzuje się obszerną elastycznością, odpornością na korozje, posiada cechy magnesu stałego. Na dodatek zalana jest z jednej strony powłoką kleju akrylowego.


reklama na folii magnetycznej
Author: Jay Aremac
Source: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna jest prosta w użyciu. To świetny nośnik na czasowe reklamy, oraz wszelakiego typu napisy informacyjne lokowane na pojazdach mechanicznych, tablicach, drzwiach, chłodziarkach, ewidencja maszyn, jako klipsy mocujące karteczki z notatkami, niezwykle szybkie i łatwe znaczenie składów, regałów. Ich stosowanie jako reklamy i promocji przedsiębiorstw i produktów jest właściwie nieograniczone, wielozadaniowość, duże możliwości, opcjonalny nadruk, to tylko niektóre z atutów - . Z uwagi na łatwość prędkiego ich montowania i demontażu mogą być używane niejednokrotnie w dowolnym miejscu i czasie. Folię magnetyczną z uwagi na jej plastyczność i elastyczność jest możliwość ciąć na gilotynie, nożem, a nawet wycinać nożyczkami dowolny zarys.


pieniądze
Author: Petras Gagilas
Source: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna ma cechy magnesu, cechując się sporą elastycznością. Wykorzystuje się ją przede wszystkim jako spodnia warstwa do laminowania zadrukowaną folią. Świetnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych, również wewnętrznych.

Koniecznie zobacz tekst na portalu (http://www.progresdisplays.pl/scianki-wystawiennicze-reklamowe), w którym także odnajdziesz informacje mówiące o prezentowanej na tej stronie sprawie. Niewątpliwie jest w nim coś interesującego dla Ciebie.

Jedna strona folii przyciąga się do przestrzeni metalowej, bądź folii ferromagnetycznej, zaś druga strona folii stanowi nośnik reklamy i nadruku. Jej skład w postaci mieszanki proszku o cechach ferromagnetycznych również syntetycznej gumy, osiąga znaczącą siłę przyciągania. Jest dostępna w różnych grubościach, ma możliwość być matowa, czy też błyszcząca. Grubość folii magnetycznej jest wyznacznikiem jej siły magnetycznej, im grubszy nośnik, tym wyższa siła. Jest możliwość je osobiście i w dowolnej chwili zdjąć bez niebezpieczeństwa uszkodzenia gruntu, odtwarzając pierwotny wygląd danej przestrzeni. Folia magnetyczna gwarantuje zdobycie wymyślnych i powtarzalnych kształtów unikając drogiej obróbki mechanicznej. Jest możliwość je wyeksploatować do naklejania na samochód, drzwi, bądź lodówkę.

Tags: nośnik, magnes, łatwość