Idealne miejsce na przyjęcie weselne – sala balowa, restauracja i hotel w jednym.


Cieszące się najlepszą opinią restauracje na ogromne wesela i kameralne przyjęcia weselne to te, które zapewniają dużo miejsca, wyborny catering a dodatkowo noclegi dla naszych gości weselnych. Czy znajdziemy taką restaurację niedaleko od Wrocławia?

Catering
Author: Drew Hubbard, Ben & Lisa Waters
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, że tak! Zarówno sam Wrocław, jak i jego okolice, proponują całkiem sporą ilość miejsc, chętnych zorganizować niepowtarzalną imprezę. Wspaniała restauracja w Brzegu Dolnym (oferta w Brzegu Dolnym)
zaplanuje dla nas poczęstunek zarówno na 30, jak i na 300 osób, bowiem posiada wyjątkową, klimatyzowaną, zaprojektowaną ze smakiem salę balową. Atutem restauracji jest fakt, że sala jest na parterze, a na górze, w pokojach hotelowych, możemy zakwaterować naszych przybyłych gości weselnych, więc osobny hotel mamy z głowy, a wygoda pobytu zwiększa się maksymalnie.My także możemy spędzić noc w apartamencie, zwłaszcza jeżeli planujemy poprawiny następnego dnia. Całą oprawę naszego przyjęcia i ustrojenie sali możemy ustalić bezpośrednio z kierownikiem restauracji, który ma pod sobą salę i hotel. Możemy całkowicie powierzyć ją obsłudze sali, ale możemy również zgłosić wcześniej nasze sugestie i dobrać barwy na przykład do ozdób pary młodej. Jeśli nie mamy drygu i nie czujemy się pewnie w tej materii, postawmy całkowicie na doradztwo kwiaciarki albo firmy na co dzień organizującej imprezy. Jeżeli chodzi o catering, restauracja sushi tarnowo podgórne zapewni nam nie tylko pyszne menu podczas całego naszego przyjęcia, ale także zaserwuje naszym gościom śniadanie i catering na poprawinach.
Pokój hotelowy
Author: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Kompletne menu, które pojawi się na weselnym stole, możemy uzgodnić dużo wcześniej z szefem kuchni i dobrać do posiłków alkohole. Warto zaufać zdaniu szefa kuchni, który skomponuje menu stosownie do imprezy i naszych zaproszonych gości i uwzględni zarówno sezonowa dostępność produktów (szparagi, truskawki, agrest), jak i preferencje maluchów czy osób starszych. Dobrze jest zaplanować również drobne upominki w podziękowaniu dla naszych gości, na przykład w postaci pięknie zapakowanego wyboru ciast oraz butelki dobrego wina.

Restauracja w Brzegu Dolnym a w szczególności to miejsce luksusowe, w którym z pewnością warto zorganizować niepowtarzalne przyjęcie weselne i do którego warto zaprosić naszych miłych gości. Ani przez chwilę nie będziemy się martwićo organizację i przebieg wesela, a po naszej imprezie jeszcze wiele razy będziemy chcieli tam powrócić.

Tags: Truskawki, Wrocław, wesele, młoda para