Jak musimy ozdobić własne mieszkanie?


Rok rocznie w moim mieszkaniu jest żywa, cięta choinka. Cudowny zapach drzewka i lasu niesie się po całym domu. Każdego roku także tata musi obciąć kilka dolnych gałązek, które przeszkadzają w zrobieniu drzewka. Robimy wtedy świąteczne stroiki z gałązek.
Oryginalne dekoracje do aranżacji wnętrz
Author: home&you
Source: home&you
Pozostałe gałązki stanowią dla nas super sprawą do odpoczynku i odłączenia od sprzątania. Tworzymy z nich zazwyczaj maleńkie stroiki, mamy w pokojach będących w naszym domu.

Ekscytujący wpis? Jeżeli tak uważasz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, ponieważ w witrynie ścianki szklane, którą tu znajdziesz, też jest coś wartościowego!

Jest to moment doskonałej zabawy i integracji całej rodziny. Do stworzenia ozdób trzeba wszelkiego rodzaju ozdóbki choinkowe, ponadto potrzebne będą pyszne cukierki, pierniczki – słowem – wszystko, co co masz por d ręką. Krępuje cię jedynie twoja własna wyobraźnia.Moje ulubione świąteczne ozdoby z gałązek choinki to wieńce na drzwi wejściowe do domu i niewielkie wianuszki wieszane na krzesłach w salonie u moich rodziców. Znalazłam taki koncepcik, że są one także na każdych z drzwi wejściowych do pomieszczeń. Jesienią zawsze zbieramy szyszki, które następnie osuszamy na strychu. Później malujemy je złotą, albo srebrną farbą i stosujemy do ozdobienia stołu, choinki i stoików.


Dywany w stylu vintage
Author: Dywilan
Source: Dywilan
Jeśli szukasz sposobu na ozdoby świąteczne do domu polecam spojrzeć na stronę tam wiele świątecznych inspiracji. Koncepcje na powyginaną gałązkę z wierzby chyba w tym roku wprowadzę jako choinkę w moim mieszkaniu.

Tags: choinka, stroiki, pomysł, koncepcje