Jak najlepiej można uchronić swojego smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami, jak znaleźć dobre etui.


Zdecydowana większość właścicieli nowych smartfonów przez pierwsze dni po ich zakupie traktuje je jak jajko. Uważanie żeby przypadkiem czegoś nie zarysować albo ubrudzić, noszenie filii ochronnej czy mycie rąk przed dzwonieniem to coś zupełnie normalnego i nie trzeba z tego powodu nikogo wysyłać do lekarza.


Wystarczy że minie tych kilka dni, i nagle zaczyna się wszystko zmieniać, nagle nie przeszkadzają tłuste po obiedzie palce na klawiaturze czy trzymanie telefonu przez cały dzień w kieszeni z kluczami. I to również będzie zrozumiałe, bo telefon obecnie to po prostu zwykłe narzędzie do codziennego użytku.

Czy ta publikacja okazała się według Ciebie interesująca? Jeżeli tak, to notabene więcej zobaczysz tutaj (http://www.futurae.pl/blog/zdjecia-z-drona-jak-wybrac-operatora), który również przedstawia opisywaną sprawę.

Co oczywiście nie znaczy, że nie należy go szanować, bo dzięki temu będzie on mógł dłużej służyć właścicielowi.

Tak więc jeżeli ktoś poczuje potrzebę zadbania o swój najnowszy nabytek, to może na przykład zastanowić się nad zakupem do niego jakiegoś dobrego etui. Tego typu drobiazg będzie kosztował maksymalnie sto złotych, a doskonale ochroni sprzęt warty nawet dziesięć razy więcej.

etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W sklepach i komisach znajduje się ogromny wybór najróżniejszych etui na komórki. Są i najtańsze, sprowadzane zapewne z Chin przez jednego z handlarzy, i znacznie droższe oryginalne, albo przynajmniej takie udające. Jeżeli więc ktoś poszukuje etui, to w pierwszej kolejności musi zobaczyć, czy spasuje on do danego urządzenia - sprawdź ofertę. W teorii jak będzie na nim naklejka że pasuje, to rzeczywiście tak będzie, lecz przy najtańszych modelach niekiedy jednak różnie to wygląda.


Istotną kwestią jest też, z czego etui będzie wykonane - pełna oferta. Najmniej kosztują modele zrobione z plastiku, ale nie gwarantują one zbytniej ochrony, dużo lepiej w tej roli będą się sprawdzać etui zrobione z delikatnego silikonu, który bardzo dobrze będzie amortyzował przypadkowe upadki. Jeśli ktoś będzie chciał zdecydować się na wyższą półkę, to także bez większego problemu coś dla siebie znajdzie, pośród takich produktów popularne są etui wykonane z włókien węglowych, poliwęglanów oraz klasycznej skóry.

Tags: palce, sklep, silikon, smartfon