Jak zaaranżować ciekawą imprezę integracyjną?


Impreza firmowa - dla jednych masakra, dla pozostałych super zabawa. Co uczynić, ażeby twoi pracobiorcy powrócili zadowoleni z takiego wyjazdu? Jakiego rodzaju sugestie podsunąć szefowi, by weekend ze znajomymi z pracy nie był przykrą koniecznością?
Sylwester 2012/2013
Source: ruszajwpolske.pl


Każdy, kto choć przez rok pracował w korporacji, ma pojęcie czym jest impreza firmowa.

Jeżeli niesamowicie zajmuje Cię prezentowana w tym artykule kwestia, to dodatkowo zobacz ofertę na stronie. Z pewnością odnajdziesz tam coś atrakcyjnego dla siebie.

Wykorzystując tzw. fundusz socjalny, firmy organizują podróże do ośrodków wczasowych czy też na paintball, inne zabierają ich na kręgielnie czy do pubów. Jeśli firmy nie chcą zatem zdemotywować własnych pracowników imprezą, mogą skorzystać z usług doświadczonej firmy aranżującej tego rodzaju wydarzenia. Ażeby uzyskać zlecenie, takowe przedsiębiorstwa muszą zaprezentować faktycznie atrakcyjną ofertę. Współcześnie wśród firmowych imprez królują dwa programy. Pierwszy jest to ekonomiczny, a więc wyjścia dla pracobiorców organizowane w prywatnym zakresie. Drugi, nieco bardziej rozbudowany, to głównie zagwarantowanie pracobiorcom nowoczesnego oprzyrządowania oraz najlepszych atrakcji. Współcześnie na zdecydowanym topie są tak zwane gry z fabułą. Klient wynajduje jakiś temat, zaś firma szykuje scenariusz, wynajmuje aktorów jak też instruktorów. Wyjścia w stylu "alkohol oraz kręgielnia" są nie modne. Ludzie chcą kontaktu ze przyrodą, świeżego powietrza, wyjścia na stadion piłki nożnej czy siatkówki. Coraz to ogromniejszą popularność zyskują imprezy dla dzieci.
Tam pracobiorcy mają okazję na integrację nie przy drinku, tylko doglądając bawiących się pociech. Jeśli chodzi o imprezy integracyjne Szklarska Poręba sprawdza się doskonale, pracobiorcy na pewno nie będą się nudzić.

Tags: dom, sprzęt, podróże, PRacownik, ofert