Leasing nieruchomość: stosunkowo słabo znane, ale godne uwagi zagadnienie


Zakupienie nieruchomości dla działalności gospodarczej to często niezwykle drogie przedsięwzięcie. Wiadomo, że czasami jest to tak potężny wydatek, że trzeba będzie zaciągnąć w tym celu kredyt. Pojawiła się mimo wszystko interesująca opcja. Jaka o tym za chwilę.
firma leasingowa
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Dotychczas naprawdę bardzo wielu z nas kojarzyła leasing jedynie z możliwością zakupu auta.

Zajmujący materiał? Jeżeli tak uważasz, to kliknij tu, w serwisie wille w hiszpanii na sprzedaż, który tam miejscu znajdziesz, również jest coś wartościowego!

W ostatnim czasie jednak na rynku pojawiała się zupełnie nowa możliwości dla firm, które potrzebują nowych nieruchomości, nie mają z czego sfinansować ich zakupu i nie chcą zaciągać kredytu w banku. Ta nowa możliwość to leasing nieruchomości. Coraz popularniejszy leasing nieruchomości nie jest adresowany do małych firm.Jest to wieloletnie zobowiązanie, z którym łatwiej poradzą sobie firmy, które mają już spore doświadczenie. Decydując się na taką formę korzystania z nieruchomości można zainteresować się bardzo różnymi rodzajami budynków, w zależności oczywiście od oczekiwań i profilu firmy. Procedury związane z leasingiem nieruchomości przypominają te, które są wszczynane w chwili, kiedy decydujemy się na zaciągnięcie zobowiązania długoterminowego w banku. Sprawdź więcej: homeleasing.pl/mieszkania.

Z leasingu nieruchomości mogą korzystać nie tylko przedsiębiorcy. Osoby, które marzą o swoich czterech kątach będą w stanie zamiast zaciągać kredyt hipoteczny na realizację swojego marzenia, wziąć mieszkanie w leasing. Coraz popularniejsze mieszkanie w leasing to oferta pomyślana przede wszystkim o osobach, które pomimo starań nie mają szans na przyznanie kredytu hipotecznego. Czas leasingowania mieszkania może być różny. Najkrótszy wynosi dwanaście miesięcy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by został on wydłużony nawet do kilkunastu lat. Jakie są plusy tej formy zdobycia mieszkania?


oświetlenie
Source: pixabay.com
Przede wszystkim osoba która ubiega się o leasing własnych czterech kątów nie musi mieć wysokiej zdolności kredytowej, jak ma to miejsce w przypadku kredytów hipotecznych. Leasing jest więc dla tych ludzi opcją niezwykle korzystną. Niewystarczająca zdolność kredytowa jest bowiem jedną z naprawdę częstych przyczyn odmowy dostania kredytu hipotecznego. Nie ma także znaczenie wiek, jaki osoba osiągnie w momencie wpłacania końcowej raty leasingowej. Dla osób które będą chciały ubiegać się o kredyt wiek może być przeszkodą uniemożliwiającą, jeżeli chodzi o jego uzyskanie. Nowy wpis: homeleasing.pl/.

Tags: nieruchomości, kredyt, procedury