Nie ufasz do końca własnym podwładnym? Być może to właściwy czas na to, żeby pomyśleć o zainstalowaniu monitoringu w magazynie


W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy niestety czasami przekonują się, że nie każdemu podwładnemu można w pełni ufać. Niejednokrotnie słyszy się o podwładnych, którzy okradają swojego pracodawcę - nic więc dziwnego, że pracodawcy chcą się przed tym chronić i decydują się coraz częściej na instalację w swoim zakładzie monitoringu.
monitoring
Author: NASA Goddard Space Flight Center
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty także zacząłeś się zastanawiać nad montażem w zakładzie monitoringu, oznacza to najprawdopodobniej, że jest Ci to potrzebne i że nadszedł odpowiedni moment na to, aby nabyć zestaw do monitoringu. Dzisiaj na rynku istnieje mnóstwo firm, które proponują takie zestawy do monitoringu. Najlepiej będzie bez wątpliwości zdecydować się na tę, która nie tylko oferuje sprzedaż takiego zestawu, ale również jego zawodowy montaż oraz późniejsze konserwacje i niewielkie prace naprawcze w zestawie. Oczywiście wówczas zapłacisz nieco więcej, jednak możemy Cię zapewnić, że wydanie tych dodatkowych funduszy na takie usługi na pewno jest tego warte.

Jeśli już zdecydujesz się na montaż zestawu do monitoringu w firmie, wówczas powinieneś zastanowić się poważnie nad tym, gdzie dokładnie chcesz zamieścić kamery CCTV. Pamiętaj, że nie mogą się one znaleźć w miejscach, gdzie masz obowiązek zapewnić swoim podwładnym zupełną prywatność - a więc przykładowo w łazience, stołówce pracowniczej czy pokoju socjalnym.Z drugiej strony powinieneś zamontować kamery w takich punktach, aby mieć widok na najważniejsze miejsca w zakładzie. Jeżeli przykładowo podejrzewasz, że ktoś podbiera towar z magazynu, wtedy powinieneś nakierować kamerę dokładnie na to miejsce.


Pamiętaj, że kamery CCTV mogą służyć Ci nie tylko do obserwowania podwładnych, ale także do zapewnienia im bezpieczeństwa. Sporo właścicieli stacji benzynowych, które bardzo są narażone na różnego rodzaju napady, decyduje się na instalację kamer, które w razie rabunku pozwolą na identyfikację złodzieja.

Warty uwagi artykuł, czyż nie? Skoro tak myślisz, to ponadto zobacz treść w serwisie (https://kador.pl/relokacja-maszyn-i-linii-produkcyjnych/), którą też niewątpliwie uznasz za pożyteczną.

Czasami nagrania z takich właśnie kamer wydatnie przyczyniły się nie tylko do ujęcia takich osób, ale również do ich skazania.

Jak widać, kamery CCTV są przydatne właściwie w każdej firmie. Jeżeli nawet nie chcesz podglądać swoich podwładnych, wtedy i tak dobrze się zastanowić nad instalacją takich kamer. Jak widać, zdecydowanie nikomu nie zaszkodzą, a mogą być naprawdę pomocne.

Przeczytaj też o rejestratorach cyfrowych

Tags: nagrania, usługi