Nowoczesne metody na popularność


Lat temu 30 o Polkach powiadało się, że są najbardziej kreatywne jeżeli chodzi o modę. Nasze matki oraz babcie potrafiły z pomocą igły jak też szydełka wyczarować cuda literalnie z zera.

Przeminęły trzy dekady odmieniło się wszystko. Pewno pytanie pozostało jednakże nie zmienione - skądże czerpać pomysły na strój do szkoły bądź na pracy. Jako się stwierdziło kłopot jest odwieczny jednakże możemy śmiało rzec że w XXI wieku damy mają łatwiej. Dzisiaj wystarczy wykorzystać tak zwane stylizacjetv youtube jest to bodajże najlepszy sposób na zapoznawanie się z nowinkami w świecie mody - stylizacjeTV. Podobnie jak w każdej innej dziedzinie w internecie odnajdziemy setki jeżeli nie tysiące witryn o modzie. Mogą być to tradycyjne strony www prezentujące za pomocą przekazu tekstowego jak też fotografii ciekawiący nas temat. W przypadku omawianej dyscypliny najbardziej popularne są filmiki wideo z oczywistych względów.

Niechybnie czytelnik domyśla się że autorami tychże filmików są osoby młode. Nie jedynie stąd, iż względnie łatwo posługują się nowoczesnymi technologiami, lecz także dlatego iż od zawsze dla młodych ludzi ich własny wygląd jak też akceptacja środowiska są niezmiernie ważne. Ne dziwuje więc, że jednej z najbardziej popularnych blogerek modowych littlemonster96 youtube służy nie wyłącznie do prezentowania ciuchów ale też do prezentowania siebie - Littlemooonster96.

Słowem to kanał dziewczęcia z sąsiedztwa z jaką każdy z odbiorców może się utożsamiać, stąd kanał ten to mieszanka mody z prywatnymi filmikami takimi jak relacje z koncertów czy urodzin albo innych wydarzeń ważnych dla blogerki. Wydaje się iż właśnie owa autentyczność jest największą siłą tego rodzaju twórczości. Nie jest ona jedyną osobą u której możemy znaleźć podobne cechy twórczości, drugim przykładem będzie Zuzanna Borucka facebook użytkuje ona w bardzo pokrewny sposób.

Tags: moda, Filmy, blogerka