Obowiązkowy sprzęt dla wszystkich wielbicieli zdjęć i amatorskiego wideo


Każdy, kto przynajmniej raz chciał zrobić sobie selfie, ma świadomość, jak niespodziewanie krótka okazuje się ludzka ręka. Twórcy sprzętu fotograficznego jednak już wiedzą jak pomóc wszystkim fanom tego typu zdjęć.

Uchwyt teleskopowy GoPro to niezawodna pomoc dla tych, którzy robią dużo zdjęć. Przyda się również tym, którzy nagrywają wideo i chcieliby ustabilizować widok. Dopasują się do niego wszystkie urządzenia GoPro, a do zamontowania kamery nie są wymagane dodatkowe akcesoria. Uchwyt PowerBee GEP110 jest ponadto niezwykle lekki,
zdjęcie selfie
Author: Brian Eager
Source: http://www.flickr.com
prosty w złożeniu i transporcie. Może rozsuwać się na długość od kilkunastu cm aż do metra. Produkowany w wielu modelach, różniących się kosztem i właściwościami. Uchwyt teleskopowy GoPro to cena od 100 złotych do ponad dwustu złotych, wart jest jednakże takiego kosztu.

Ułatwi robienie zdjęć albo nagranie wideo i sprawi, że uchwycimy piękne ujęcia. Widok będzie ustabilizowany, ponieważ pozbędziemy się nieestetycznego efektu „drżącej ręki” (kliknij tutaj po więcej). PowerBee GEP110 przyda się więc nie tylko Glogerom albo zawodowym filmowcom, ale także zupełnym debiutującym. Z pomocą uchwytu zrobimy niebanalne fotografie, które będą niepowtarzalną pamiątką z urlopu. Długość ręki nie będzie już stanowiła ograniczenia.Uchwycimy krajobraz za naszymi plecami, a zdjęcia fotoprezenty wrocław będziemy mogli zrobić pod wieloma kątami. Jakość uchwytów marki GoPro poświadczają internauci, którzy w swoich komentarzach piszą o jego funkcjonalności i solidności. Następnym plusem jest lekkość i łatwość w montażu – uchwyt bez trudu wpakujemydo torby i weźmiemy ze sobą na wycieczkę. Już na miejscu bez trudu go ustawimy i wykorzystamy do wyczarowania pięknych fotografii.

Uchwyt teleskopowy GoPro to cenna pomoc zarówno dla osób, które sztuką fotografii zajmują się na co dzień, jak i dla zupełnych debiutantów. Uprości wykonywanie zdjęć pod wieloma różnymi kątami i zyskanie nowej perspektywy. Dzięki swojej prostej konstrukcji jest wręcz stworzony do transportu i bez trudu zmieści się w nawet całkowicie zapchanym plecaku. Nie może go nie być wśród gadżetów żadnego pasjonata sztuki fotografii!

Tags: wideo, zdjęcia, fotografie, Filmy, filmiki, ujęcie