Planszówki powróciły do łask. Gdzie możemy je spotkać?


Nurty w branży rozrywkowej zmieniają się, pojawiają się szałowe propozycje, lecz nieśmiertelne gry raczej nie wychodzą z mody. W ostatnim czasie renesans przeżywają planszówki i można zauważyć to właściwie w każdym miejscu. Można pograć nie tylko w piwiarniach, lecz także na rozgrywkach i konwentach im dedykowanych.


impreza
Author: Franz Johann Morgenbesser
Source: http://www.flickr.com
Właściwie powrót do gier planszowych rzeczywiście widać na każdym kroku. Przede wszystkim – jest bardzo dużo sklepów sieciowych, w których możemy je zakupić, sklepy z zabawkami również proponują ogromny wybór, a w wielkich centrach handlowych pokazały się małe punkty, oferujące bardzo popularne gry planszowe i rozmaite „kieszonkowe” gry karciane. Można kupić wiele gier, które są edukacyjne albo edukacyjno-rozrywkowe, lecz w ogromnej części na półkach znajduje się ogromny wybór planszówek, jakie ogólnie można nazwać grami imprezowymi. Nadają się szczególnie na wyjazdy mocno alkoholowe, zwłaszcza, iż część z nich z picia kieliszków także robi element gry (a z kieliszków pionki).


Tego typu gry imprezowe pojawiają się też na wieczorach kawalerskich i panieńskich, wydobywając z przyszłych małżonków głęboko skrywane tajemnice lub intymne wyznania.

Ciekawy artykuł? Jeżeli tak uważasz, to bez wahania kliknij tutaj, gdyż naprawdę warto zobaczyć tam (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyny-do-sitodruku-daab/) inne tego typu materiały.

Jeżeli umawiamy się z kimś do kawiarni albo po prostu na piwo, również możemy zagrać w różnego typu gry, ponieważ znakomita część lokali, zwłaszcza niszowych, poza książkami czy gazetami oddaje do dyspozycji klientów półkę z grami. Gry imprezowe to często też skuteczny sposób na zintegrowanie znajomych na wczasach lub integrację zespołu w firmie.

Elementem promocyjnym są imprezy adresowane do środowiska graczy, urastające do rangi naprawdę wielkiego widowiska. Na konwentach można pograć nie tylko w kultowe klasyki, ale też w absolutne nowości, mające dopiero swoją premierę. Gry planszowe
gry imprezowe
Author: AlphaGeek
Source: http://www.flickr.com
również doskonale sprawdzą się jako prezent, zwłaszcza kiedy nie do końca znamy osobę, którą chcemy obdarować. Gry to też świetny sposób na ofiarowanie czegoś niebanalnego nowożeńcom zamiast kwiatów, a co umili długie zimowe wieczory lepiej niż niejedna komedia romantyczna.

W epoce gier na telefon czy tablet, które mają ten atut, iż zawsze mamy je przy ze sobą, planszówki robią naprawdę dużą furorę.

Tags: gra, Zespół, impreza