Pomysły na spędzenie wspólnego czasu ze znajomymi


Spędzanie czasu w gronie znajomych to jeden z najciekawszych pomysłów na wolny dzień. Na nieszczęście nie zawsze mamy pomysł na tego typu wydarzenie. Zdarza się, że wszystkie przychodzące do głowy pomysły już wykorzystaliśmy i nie potrafimy odnaleźć pomysłu na nowe spotkanie. W jaki sposób poradzić sobie z tego typu problemem? Gdzie szukać inspiracji? Opcji mamy naprawdę dużo, więc nie powinniśmy się nastawiać zbyt sceptycznie.


escape room
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niezwykle interesującym pomysłem na wspólne spędzanie ze znajomymi czasu stały się pokoje typu escaperoom Na czym polega zabawa? Zasady są bardzo proste. Grupa znajomych zostaje zamknięta w niewielkim pomieszczeniu i posiada ograniczony czas na jego opuszczenie. Możliwe jest to jedynie po wcześniejszym rozwiązaniu szeregu zagadek i skorzystaniu z licznych wskazówek, jakie można odszukać w pomieszczeniu. W przypadku trudności, jest możliwość skorzystania z pomocy, jaka winna nas naprowadzić nas na właściwy trop i działanie, jakie pozwoli nam opuścić pokój. Zabawa wymaga współpracy z grupą, kreatywności jak i logicznego myślenia.

Gdzie odnaleźć takiego rodzaju pokoi? Spora popularność tego typu rozrywki powoduje, iż w każdym największym mieście znaleźć można co najmniej jeden escaperoom. By się zorientować, gdzie w naszym sąsiedztwie istnieją takiego typu obiekty, obowiązkowo zweryfikujmy rezultaty poszukiwania dla hasła escaperoom Gdynia albo innej zbliżonej .


Każdy taki obiekt oferuje zazwyczaj parę odmiennych pokoi, jakie co jakiś czas są zmieniane i zastępowane nowymi.

Jeśli taki wpis Cię zafrapował, to bez zwłoki kliknij ten odnośnik - ta unikalna witryna (https://goldwasser.pl/zestawy-upominkowe/) zapewne także okaże się dla Ciebie wartościowa!

Cena zabawy w takim pokoju wynosi najczęściej kilkadziesiąt złotych, lecz ze względu na to, że jest to zabawa grupowa, koszty rozkładają się na wszystkich uczestników i nie są duże. Zbliżonych pomysłów na wolny dzień bądź wieczór jest naprawdę sporo. Wystarczy tylko odwiedzać witryny online dla studentów bądź te traktujące na temat rozrywki w określonym mieście. Ostatnio na popularności zyskują parki trampolin jak i tory wrotkarskie, jakie także powinniśmy przetestować.

Tags: zabawa, spotkanie, czas wolny