Prowadzisz mnóstwo spotkań czy konferencji? Zacznij współpracę z drukarnią cyfrową!


W współczesnych czasach właściwie w każdej firmie niemalże każdego dnia produkuje się nieskończone ilości papierów. Nie inaczej zdecydowanie jest również i w Twojej firmie - a jeśli zajmujesz się na przykład organizacją szkoleń, wówczas oczywiście wydajesz krocie na drukowanie wszystkich niezbędnych materiałów. Sprawdź dzisiaj, czy i w jaki konkretnie sposób można zaoszczędzić na drukowaniu różnego rodzaju materiałów szkoleniowych.


Zawrzyj umowę z drukarnią


drukarnia
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli do tej pory drukowałaś materiały na firmowej drukarce, na pewno nie był to najlepszy pomysł. Materiały szkoleniowe zwykle drukuje się w naprawdę wielkiej liczbie egzemplarzy, więc na pewno lepszym miejscem do tego będzie zwyczajnie drukarnia - ciąg dalszy. W dzisiejszych czasach druk (papiery do druku) cyfrowy kosztuje naprawdę niewiele, a jeżeli dodatkowo złożysz duże zamówienie na drukowanie większej ilości materiałów, wtedy na pewno będziesz mógł wynegocjować jakąś zniżkę.


Jak konkretnie się do tego wziąć?


sąd
Author: William Murphy
Source: http://www.flickr.com
Na początku musisz przygotować wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe. Jeżeli za jednym razem wydrukujesz wszystkie materiały na kolejne szkolenia, wówczas bez wątpliwości druk cyfrowy nie będzie kosztować Cię dużo, doczytaj . Lepiej jest bez wątpienia drukować przykładowo raz na pół roku wszystkie potrzebne materiały na zapas niż drukować ich po trochu. Każda drukarnia bez wątpliwości doceni takie spore zamówienie.


Porównaj oferty!


Zanim podpiszesz umowę z konkretną drukarnią, porozmawiaj także z właścicielami innych.

O problemach dotyczących rozmaitych kwestii dowiedzieć się możemy z internetu. Wtedy wystarczy zobaczyć tekst o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (http://www.dryg.pl/oferty?categories=14&positions=88).

To oczywiście pozwoli Ci wynegocjować najlepszą cenę.

Tags: czas, papier, miejsce