Przełam się i zamień morze na góry


Ani się obejrzymy, a lada dzień nadejdą wakacje. Warto abyśmy już teraz zaplanowali ten beztroski czas. Czy będą to góry, morze czy jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Przecież tylko nieliczne państwa mają dojście do wspomnianych wcześniej miejsc. jak najbardziej, można pokusić się o wyjazd zagraniczny, niemniej jednak przytaczając słowa Wincentego Pola „cudze chwalicie, swego nie znacie...” - gorąco zachęcamy do spędzenia urlopu w kraju. Zachęcająca ku temu okazuje się idąca ku lepszemu kondycja krajowych dróg. Obecnie, autostrady doprowadzą nas do większości miejsc w Polsce. Cały czas budowane nowe odcinki gwarantują nam możliwość komfortowych podróży.
Do odwiedzenia polskich terenów skłonić nas także mogą niezbyt wysokie ceny. Polska jednak stale wypada interesująco pod tym względem na tle Europy Zachodniej.
góry w Polsce
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
A może w końcu nadszedł ten czas by zapomnieć o corocznych wypadach nad morze, tłumach na plaży i postawić na piękne polskie góry? Beskidy, Karkonosze albo Sudety – wszystkie góry są piękne, lecz jednak tylko w Tatrach poczujemy się bliżej nieba. Nadzwyczajne widoki, jakie gwarantują nam szlaki górskie, cudowny klimat, ale także pełna humoru i zabawy atmosfera, którą dostarczają rodowici górale, to sposób na niezapomniany wypoczynek.


Wielkie wrażenie sprawia na nas obraz pokrytego śniegiem szczytu Kasprowego wierchu latem, podczas gdy w dolinie jest upalnie i świeci słońce. Rwące ruczaje zachęcają do kąpieli, a pachnąca trawa by na niej spocząć.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, przeczytaj dodatkowe wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam (http://primaveraspa.pl/wczasy-nad-morzem-z-wyzywieniem/), odnajdziesz tutaj podobne wiadomości.

Tak, wczasy w górach to przede wszystkim obcowanie z naturą.


polskie góry
Author: hrvargas
Source: http://www.flickr.com
Poznając wszelakie zakątki kraju nieustannie mamy ochotę by skosztować czegoś nowego, a domowe obiadki zastępujemy regionalnymi produktami. Trudno więc sobie wyobrazić wakacje w górach bez wędzonego oscypka zjedzonego u podnóża Wielkiej Krokwi czy kwaśnicy na Krupówkach.


Proponujemy więc by już w najbliższych dniach rozpocząć poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego. Zastanowić się czy lepiej poczujemy się w góralskiej chacie, czy też w eleganckim, pełnym wygód hotelu. Aby ułatwić sobie zadanie możemy wystukać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje w górach 2014, a ujrzymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy odpowiednią.

Author: k.s.