Przeczytaj jak pomalować słoik - to niesamowicie proste!


Jesteś wielbicielką świeczek różnych? Idzie jesień, aromatycznymi kagankami można sobie polepszyć nastrój w długie wieczory. A może uwielbiasz robić powidła i inne przetwory na zimę? W obu kwestiach potrzebne ci będą ślicznie ozdobione słoiki.


Jak przyozdobić słoik by mógł służyć za osłonkę na świeczkę? Pomogą ci farbki w formie żelu do szkła (można je kupić w wielu sklepach z materiałami plastycznymi albo w
ozdoby do domu
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Internecie), do tego można przygotować kilka cekinów, wielobarwne szklane koraliki, wielokolorowe szkiełka, folię przeźroczystą. W sumie w tym temacie ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia. Jedyne, o czym należy pomyśleć, to kwestia tego, że tworzywa muszą być odporne na temperaturę. Ponadto proponuję jeszcze kupić kilka ozdobnych tasiemek. Szklany słoik na początku powinnaś wyczyścić ze wszystkich brudów, dokładnie osuszyć ścierką. Jeśli to zrobisz, zaczynasz twórczą pracę- jak ozdobić słoik!
Może pragniesz mieć rewelacyjnie opisane i przyozdobione słoiki na przetwory? Tu kwestia będzie o niebo prostsza. Wystarczy, że po zrobieniu przetworów, gdy ostygną je ozdobisz. W tym czasie możesz zaprojektować w Wordzie i wydrukować na papierze samoprzylepnym etykietki z nazwami przetworów.


W sklepie możesz poszukać trochę folii, albo ładną ceratkę i długą tasiemkę. Po wycięciu etykietek naklejasz je na suche i czyste słoiki, na wieczko dajesz folię, którą obwiązujesz zaraz pod nim ładną wstążeczką. Gotowe! Tak wykonane przetwory ustawiasz na półce w piwnicy.

Niedawno została przygotowana nowa, niezwykle interesująca oferta - by ją ujrzeć, kliknij tutaj i spójrz na stronę (http://sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet-opole/) a z pewnością się nie rozczarujesz.

Możesz je również z powodzeniem użyć jako prezent dla przyjaciółki bądź przyjaciela.
Więcej interesujących inspiracji znajdziesz na stronie. Polecam ją gorąco - .

Tags: szkło, przetwory, prezent, naklejki, etykietki