Rodzinny odpoczynek w Karpaczu


Karpacz to bez wątpliwości jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.


Karpacz, widok ze Śnieżki
Author: arekz
Source: http://www.flickr.com
Z uwagi na swoje bogate plusy turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny pośród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest doskonałym miejscem do spędzenia urlopu zarówno latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy pragną spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Odpoczynek w Karpaczu to głównie turystyka. Baza noclegowa Karpacza jest znakomicie rozwinięta. Odnajdziemy tutaj jednocześnie snobistyczne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz oferuje około 11 tys. miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów proponuje tanie noclegi na niezwykle wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj:

Karpacz to raj dla entuzjastów narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje również sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dlatego też są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla bardziej wprawnych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej atrakcyjny jak zimą. Pozwala na niezwykle aktywne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na obszarze Karpacza znajduje się wiele basenów i kortów tenisowych. W niezwykle prosty sposób możemy wypożyczyć rower (białka tatrzańska wypożyczalnia rowerów) i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***
Całkowitą ofertę na wczasy dwa tysiące czternaście w Karpaczu można odszukać w serwisie Ruszajwpolske.pl albo klikając na niżej umieszczone linki:
- Karpacz noclegi
- Karpacz pokoje gościnne
- Karpacz hotele

Tags: góry, narty, turystyka, hotele, noclegi, Karpacz, stoki