Różne rodzaje naklejek i gadżetów


Gadżety w reklamie to nie tylko smycze ze znakiem firmy. Każdemu zależy, by się promować, dlatego powstają bardzo dziwne artykuły reklamowe jak np. naklejki 3D. Oto kilka przykładów dziwnych firmowych prezentów.

Różne naklejki
Source: flickr.com
Gadżety promocyjne, z logo, to typowe rozwiązanie. Możliwe, że każdy ma szafkę z długopisami z logotypami, nieznanych lub bardzo znanych firm. Pendrive i kubek są bardzo częste, ale inni wspinają się na wyżyny pomysłowości i łamią schematy. Gadżety reklamowe funkcjonują dłużej niż np. reklama w radiu, ich koszty są dużo niższe. Nie każdy ich potrzebuje, czasami wystarczą, czyli szyldy aluminiowe, naklejki chromowane i bilbordy.

Darmowy gadżet na lato

Artykuły reklamowe mają przypaść do gustu odbiorcy, a jeśli mogą też mu się faktycznie wydać pożyteczne, to dobry wybór. Nudne bonusy całe w logo mogą odpychać. Na pewno właśnie przydatność decyduje, że niektórzy jako formę reklamy wymyślają wyjątkowo praktyczny kapelusik w wiatraczkiem. To bezapelacyjnie designerski hit. Za sprawą baterii słonecznej porusza się wiatraczek i chłodzi w upalny dzień. Wiadomo, że ekstrawaganckie kapelusze są zawsze modne, dlatego bezwzględnie taki prezent jest najlepszy.Higieniczna reklama

Popularny zrobił się strzykawka długopis. To faktycznie dziwny dodatek, ale zdecydowania interesujący. Płyn w długopisiewydaje się groźny. Oczywiście kolory są też mniej krwawe, bo strzykawka może być też fioletowa. Przy okazji można też podarować specjalnypapier toaletowy z dowolnym nadrukiem – to już z całą pewnością praktyczny prezent.

Latające i świecące gadżety

Lewitujące gadżety też stały się modne. Oprócz latających kul ziemskich jednak są równieżunoszące się znaki firmowe i różne kształty. Niektórzy twierdzą, że nie można się nie zachwycić, a inni uważają, że to sympatyczna ozdoba domu. Inny pomysł, to kapcie, które świecą, czyli sprzęt na zimną i ciemną porę roku. Popularne są też naklejki chromowane jak , które można rozdawać wielu klientom w prezencie.

Najlepsze artykuły reklamowe

Istotne, żeby dodatek był nietypowy, ale z reklamującą się nim firmą musi łączyć go coś więcej niż znaczek logo (jak ). Sklep z artykułami dla zwierzątmógłby spokojniewybrać pendrive ze zwierzątkiem, a sklep komputerowy informatyczny gadżet: a więc też pendrive i myszki są zwykledobrą koncepcją. Nie w każdej sytuacji dziwny pomysł jest dobry.

Tags: kubek, długopisy, sklep, naklejki, gadżety promocyjne, artykuły reklamowe, Smycz, pomysł

Author: Anna Koszela