Tunezja jako idealny kraj na wyjazd


Tunezja położona jest w Afryce Północnej i zajmuje przestrzeń wymiarów połowy Polski. To w największym stopniu wysunięty na północ państwo kontynentu afrykańskiego. Jest to jeden z ukochanych stron naszych wojaży. Jest to kraj do którego turyści jeżdżą szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy występują tam największe gorąca.

Tunezja oferuje ciągnące się bezgranicznie piaszczyste wybrzeża, romantyczne pustynie i zadowolenie z życia. Wyszukamy tu obszerną gamę hoteli, które zadowolą zarówno oszczędnych jak i takich którzy poszukują komfortu.

Jeżeli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie interesujący, odkryj www (https://www.eccotravel.eu/p/aruba), a dowiesz się więcej informacji, jakie Cię niesamowicie zaciekawią.

Dużo hoteli w Tunezji ma przygotowywane dodatkowe programy dla najmłodszych i imponujące pola golfowe.Tunezyjskie plaże
Author: Marcin Grabski
Source: http://www.flickr.com
Jest to kraj, jaki jest pośród krajanów niezwykle lubiany. W szczególności dlatego, że wczasy Tunezja należą do korzystniejszych z opcji zagranicznych wyjazdów. Urlop w Tunezji z biurem podróży to alternatywa dla wygodnych. Ofert jest tak dużo, że można bez problemu znaleźć coś dla siebie.

By zwiedzić pierwotną Tunezję trzeba się oddalić od turystycznych kurortów.czytaj całość tutaj (www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/dubrownik/)W Tunezji jest co obserwować, od resztek władzy Rzymian i Fenicjan, po pustynię, zielone lasy. Będąc na wczasach w Tunezji warto się wybrać na wyprawę na Saharę, również do Tunisu. W stolicy znajduje się jedna z najciekawszych medin świata arabskiego. Wyprawy najlepiej wykupić na miejscu. Oglądanie Sahary na grzbiecie wielbłąda to ciekawa przygoda. Dobrym czasem na wyprawę na Saharę jest jesień. Na taką wycieczkę należy w takim przypadku zabrać ciepłą odzież, bowiem temperatura na pustyni w nocy jest w stanie znamiennie spaść.

windsurfing
Author: oatsy40
Source: http://www.flickr.com
Wczasy Tunezja to idealna możliwość na nurkowanie i uprawianie sportów wodnych. Szkoły nurkowe znajdują się prawie na każdym kroku. Wyjątkowo atrakcyjnymi pozycjami do nurkowania jest Tabarka i Hammamet. Tabarka to raj dla entuzjastów korali. Wokół przylądka znajduje się mnóstwo miejsc do nurkowania. Najpiękniejsze rafy koralowe jest możliwość podziwiać w Narodowym Parku Morskim i okolicach kamienistych wysp. Wszystko to i wiele więcej, znajdziesz w.

Jadąc do Tunezji nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą kremów z dużymi filtrami UV, nakrycia głowy, także okulary przeciwsłoneczne.

Tags: plaża, Sahara, nurkowanie, Tunezja, Afryka Północna