W jaki sposób odnaleźć miłość?


Jeszcze do niedawna ogłoszenia matrymonialne można było spotkać głównie na stronach gazet oraz periodyków. Była to bardzo dobra metoda zapoznania kogoś na odległość, sprawdzająca się zwłaszcza wśród osób nieśmiałych (choć nie tylko). I dzisiaj jest to strategia nierzadko wykorzystywana, jednakże - jak też w pozostałych sferach życia - i tutaj z pomocą przychodzi internet.

Dziś to właśnie sieć internetowa przejęła tę funkcję, proponując randki w sieci. Klasyczne ogłoszenie, w którym podaje się swój wiek oraz osobiste zainteresowania w zasadzie nie odróżnia się od tego dawniejszego z gazet. Jak dawniej posiada on w większości wypadków formę "ona szuka jego" bądź "on szuka jej". Aktualnie taka możliwość wyszukiwania drugiej połowy na własną rękę jest osiągalna o każdej porze i dnia i nocy. Tysiące ogłoszeń matrymonialnych w rodzaju "poznam chłopaka" można odnaleźć w internecie błyskawicznie.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź także ten odnośnik. Podobne treści zobaczysz również tutaj Drukarnia Toruń.

Starczy tylko kliknąć, napisać i wysłać wiadomość do wyselekcjonowanej osoby.

Dziewczyna przy laptopie
Author: "PictureYouth"
Source: http://www.flickr.com
Bez problemu możemy też nadać własne ogłoszenie matrymonialne w jednym z setek serwisów randkowych. Co w nim zamieścić? Albowiem nie wszyscy decydujący się na randki w necie miewają ten sam zamysł: w czasie gdy jedni pożądaliby niezobowiązująco poflirtować, inni mają nadzieję na zapoznanie osoby, z którą chcieliby stworzyć stały związek, natomiast jeszcze inni chętnie zapoznaliby kogokolwiek, kto podzielałby ich zamiłowania, powinniśmy w naszym anonsie matrymonialnym jasno przedstawić nasze cele.

Najodpowiedniej nawiązać tradycyjnie wyrażeniem "poznam chłopaka", i starać się jak najdokładniej przedstawić siebie. Można również zamieścić w nim swą aktualną fotkę (zazwyczaj ogłoszenia z załączonym zdjęciem cieszą się o wiele większym zainteresowaniem). Nasz anons powinien przyciągnąć uwagę wolnej osoby a potem skłonić ją do zawarcia znajomości.

Mężczyzna
Author: Ghislain Berger
Source: http://www.flickr.com
Pomimo tysięcy zamieszczanych codziennie w necie anonsów matrymonialnych, poszukiwanie tej odpowiedniej osoby przywodzi czasami na myśl wypatrywanie igły w przysłowiowym stogu siana i może być mozolne, a nawet wręcz rozczarowujące. Nie trzeba się jednakże zbyt łatwo poddawać, bowiem ogromnie wiele osób już znalazło w tenże sposób swoje szczęście, a i wielu stanęło na ślubnym kobiercu z zaznajomioną w taki sposób osobą.

Tags: randki, związek, anonsy