Wiosna to taka pora roku, kiedy możemy już odwiesić zimowe kurtki, ale wciąż nie możemy wychodzić tylko w koszuli


Wiosna to cudowny czas. Mamy możliwość wówczas powoli zapominać o trudnej zimie, pochować wszystkie zimowe buty i radować się coraz mocniejszym słońcem.


Nie zapominajmy jednak o tym, że nie należy od razu zbytnio cieszyć się promieniami i chodzić wyłącznie w koszuli.


natury
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Owszem, słońce wiosną świeci już niekiedy wyraźnie, ale jest to zdradzieckie. Wiatr bywa jeszcze chłodny, zatem szybko możemy się przeziębić. Dlatego trzeba mimo wszystko zawsze mieć przy sobie kurtkę, zwłaszcza jeśli wracamy do mieszkania po zachodzie słońca. Najkorzystniejsze w takim wypadku są kurtki sportowe. Są bardzo lekkie, dlatego możemy je ściągnąć w ciągu dnia i bez kłopotu trzymać w ręce. Zazwyczaj bywają również wiatroodporne i wodoodporne. To niezwykle upraszcza życie, ponieważ jeśli kurtka posiada kaptur, to nie będziemy musieli nosić ze sobą parasolkę. A jak każdy wie, wiosną regularnie pada deszcz. Czasami jest to krótka ale dość intensywna burza i niemądrze byłoby dać się zmoczyć. Kurtki sportowe posiadają również przeróżne świetne odcienie oraz fasony. Damskie są dopasowane w talii, co podkreśla sylwetkę. Toteż w takiej kurtce wygląda się doprawdy rewelacyjnie. Kurtki sportowe są także idealne na bieganie czy jazdę rowerem. Skóra pod kurtką oddycha, więc się zgrzejemy się zbytnio.


W każdym fasonie znajdziemy również różne kieszenie, żeby być w stanie bez kłopotów schować smartfon albo klucze.


Trzeba zakupić dobrą kurtkę na wiosnę. Musi być ona lekka oraz odporna na wodę, aby była przydatna oraz z przyjemnością noszona.

Tags: mieszkania, słońce, czas, zakup, rok