Wspaniałym prezentem okazuje się Xbox kinect


PS 3 ma wspaniałe gry

Niesamowicie często chcąc zrelaksować się po pracy poszukujemy przeróżnych gier, które zezwolą nam odciążyć umysł i spowodować, że będziemy mogli choć przez chwilę skupić się na czymś innym. Przez to właśnie znacznie częściej ludzie kupują różnego rodzaju konsole, takie jak ta Wii, wyprodukowana przez japońską firmę Nintendo, która oferuje ciekawe gry zaspokajające pragnienia praktycznie każdego gracza.

kontrolery do konsoli
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
Co godne zaznaczenia to konsola ta zawiera bezprzewodowy pilot, który jest urządzeniem wskazującym i ma szansę wypełniać ruch, dzięki czemu gra jest trójwymiarowa. Inną ofertą jest konsola PS 3 wyprodukowana przez firmę Sony. To właśnie ta konsola jako pierwsza korzystała z nośnika danych jakim okazał się format Blue-ray. Poza tym to właśnie na tej konsoli wiele gier zaczęło własny żywot, dzięki czemu stały się popularne i lubiane na całym świecie. Zobacz: 3.

Xbox
Author: Paulo Guereta
Source: http://www.flickr.com
Xbox kinect zezwala nam na wykorzystywanie ciała

Duże grono fanów gier, zakochało się w grach ruchowych, które sprawiają, że nie siedzimy już bezczynnie przed telewizorem, ale zmuszeni jesteśmy się ruszać, co niesamowicie wpływa na nasze ciało oraz kondycję. By mieć szansę wykorzystywać z takich gier powinniśmy posiadać konsolę Xbox Kinect, który właśnie posiada w sobie wmontowaną kamerę czekającą na nasze ruchy. Co istotne jest ona niesamowicie czuła, więc może złapać nasze nawet najdrobniejsze ruchy, co jest istotne przy niektórych typach gier. Należy zaznaczyć, że Xbox 360 gry ma niesamowicie rozszerzone co powoduje, że każdy wyszuka dla siebie coś odpowiedniego, przy czym przyjemnie będzie mógł spędzić czas. Co także warto podkreślić to fakt, że gry te wciąż są ulepszane oraz rozbudowywane, dzięki czemu nie ma szansy abyśmy mogli się nudzić, a często do wspólnej zabawy możemy zaprosić nawet kilka osób. Atrakcyjne propozycje do zagrania w grupie tu: Wii.

Powinniśmy przeczytać o każdej konsoli

Każda z tych konsol jest niesamowicie podobna do drugiej oraz odróżniają się one tak naprawdę tylko szczegółami, które jednak dla niektórych mają szansę posiadać duże znaczenie. Przez to przed dokonaniem zakupu trzeba dokładnie poczytać o każdej z tych konsoli, tak by łatwiej nam udało się podjąć odpowiednią decyzję. Czasami tańszy produkt może się okazać nic nie gorszy, niż ten troszeczkę droższy.

Tags: gra