Wybieranie polis u agenta


Oczekiwania klientów dotyczące ubezpieczeń są spore. Za jak najmniejszą płatnością chcą ochrony na najwyższym szczeblu.


Przedstawiciel ubezpieczeniowy wiedząc o takich wymaganiach kontrahentów winien pracować dla kilku zakładów ubezpieczeń.
Toughbook klasy ruggedized: CF-31
Author: Panasonic
Source: Panasonic


Daję to szansę przedstawić kontrahentom godną uwagi ofertę jaka jest na rynku. Interesanci wielokrotnie przed wizytą u pośrednika analizują stawki w internecie. Sprawdzają towarzystwa ubezpieczeniowe. Kiedy kontrahent zjawia się przedstawiciel ubezpieczeniowy musi nieraz odbyć ciężką bój, aby klient (odwieź www) nie wyszedł bez ubezpieczenia. Każdy chce promocji, dodatkowych bonus, jakiś dodatków. Wielokrotnie o „złotówkę” klient (tutaj) chce zmienić firmę. Pragnąc zatrzymać klienta przedstawiciel ubezpieczeniowy musi być bardzo tolerancyjny i motywujący. Nic natomiast nie wskóra, jeżeli nie będzie miał atrakcyjnej propozycji. Najlepsza polisa to dla ogółu najtańsza. Jest to błędne postępowanie. Ubezpieczenie chroni nas przed konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku czy zdarzenia losowego. Tania polisa posiada liczne klauzule, zamknięte katalogi chorób z małą ilością punktów. Prawda jest taka, pragnąc mieć full ochronę należy zapłacić. Analizując fakty liczni pośrednicy rezygnują z wyłączności. Jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w dzisiejszych czasach? Powinniśmy przejść dodatkowe szkolenie z usług danej firmy. Bezwzględnie nabyć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z prawem trzeba mieć polisę . Za jego brak są poważne konsekwencje.


Otwierając biznes posiadamy mało czasu na wszystkie zadania. Często może powstać zagadnienie - jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w krótkim czasie? Nie jest to proste, ale do zrobienia. Najpierw szkolenie, a następnie podpisywanie umów. Współcześnie nie jest to kłopotliwe.
Dokumenty można przefaksowywać, rozmowy odbyć przez skypa. Nie trzeba jeździć z Warszawy do Gdańska-od zakładu do firmy.


Zostanie multiagentem ma swoje zalety i minusy. Rozważ je zanim zawarciem umowy.

Tags: klient, zakup, dane