Wybierasz się na wczasy? Weź ze sobą gry planszowe


Urlop to cudowny czas, gdy większą część dnia, a często i nocy spędzamy na dworze. Pływamy w morzu, chodzimy po górach, zwiedzamy, zajadamy się miejscowymi pysznościami oraz tak zwyczajnie cieszymy się latem. Niekiedy jednak pogoda robi nam figla i zaczyna padać deszcz.
monopol
Author: PR Executive
O ile przelotna, letnia mżawka nie jest kłopotem, o tyle kilka dni opadów może już naprawdę popsuć nam samopoczucie. Jeżeli wybraliśmy się do większego miasta, zawsze można pójść do kina albo korzystać z innych atrakcji. Co robić w sytuacji, gdy wybraliśmy Mazury bądź w góry i wokół nas są same lasy, a do najbliższej restauracji jest spory kawałek? Grajmy w planszówki, które zawsze warto jest zabrać ze sobą na wakacje, gdyż zapewniają sporo zabawy w czasie chłodniejszych dni bądź wieczorem, gdy zmęczeni całym dniem łażenia chcielibyśmy trochę się odprężyć.

Planszówki nie zajmują wiele miejsca, dlatego nie powinniśmy borykać się z trudnościami, by gdzieś je zmieścić. Szczególnie sprawdzają się w tym wypadku gry karciane. Sklep internetowy, jaki szybko wyszukasz w sieci, zaoferuje ci wiele tego typu gier, np. gwarantującą emocję grę Jungle Speed czy Time’s Up bądź coś dla pociech, między innymi pozycję Śpiąca Królewna, skierowaną do maluchów od 8 lat. Gry karciane nie są kosztowne oraz można wziąć ze sobą parę pudełek, aby mieć radochę na wiele wieczorów.

Poza grami karcianymi lubiane są również gry ekonomiczne oraz najczęściej wybierana w tym przypadku gra Monopoly. Z pewnością większość z nas spędziła wiele godz. na handlu nieruchomościami, próbując zdobyć jak największe zyski.

Zaintrygował Cię omawiany artykuł? Jeśli tak, to bez ociągania zobacz też to unikalne źródło. Zwyczajnie kliknij tutaj a na pewno się nie rozczarujesz.

Propozycji gier jest tak wiele, iż niewątpliwie każdy, kto tylko okaże chociaż trochę chęci, znajdzie właściwe tytuły dla siebie. Plusem gier planszowych jest także możliwość zintegrowania z sąsiadami z pokoju lub domku obok. Rewelacyjnie jest mieć przyjaciół, z którymi będziemy mogli spędzić czas, również gdy skończy padać deszcz.zabawy
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Teraz już orientujesz się, czego nie może brakować w twojej torbie podróżnej, bez względu na miejsce, w jakie się wybierasz, gdyż zawsze będziesz mieć czas na dobrą grę planszową.

Już teraz sprawdź oferty gier w sklepach internetowych i wspólnie z dzieciakami albo z partnerem zdecydujecie się na tytuły, w jakie chcielibyście zagrać. Na pewno masz także jakąś grę w swoim domu, która będzie nadawać się na wypoczynek.

Tags: dzieci, rozrywka, planszówki, przyjaciele