Wyjeżdżasz w góry z maluszkiem? Spakuj odpowiednie rzeczy, aby niczego nie zabrakło podczas podróży


Każdy wyjazd z małym dzieckiem wiąże się ze zdenerwowaniem czy damy sobie radę. Nade wszystko obawiają się młodzi rodzice, dla których każde doświadczenie jest nowe, gdyż to dopiero ich pierwsze dziecko i tak naprawdę nie za dużo jeszcze wiedzą.


Nie bój się – nawet z najmłodszym maluchem możemy jechać, również w góry, najistotniejsze to właściwie się przygotować.
wspinaczka skalna
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com

O ile wyjeżdżając sam na sam z partnerem wystarczyło, że odwiedziliście sklep rock pillars i nabyliście wygodne obuwie do wspinaczek (komfortowe rock pillars), o tyle teraz przygotowań będzie więcej.

Omawiany wątek Cię interesuje? Więc odsyłam tu, ponieważ odnajdziesz tu interesujące informacje na omawiane zagadnienie, które warte są uwagi.

Jednak nie martw się, nie będzie tak strasznie, musisz wyłącznie orientować się, co ze sobą wziąć. Na pierwszym miejscu stoją dziecięce wózki turystyczne, które są zdecydowanie wytrzymalsze niż normalne wózki do miasta. Mają także większe, gumowe opony, które umożliwiają jeździć nim nawet po kamieniach - dziecięce wózki turystyczne. Malec będzie smacznie spać, a ty będziesz przemierzać następne krajobrazowe trasy, ciesząc się świeżym powietrzem oraz cudownym klimatem gór. Poza wózkiem niezbędne będzie także turystyczne łóżeczko, w jakim twój bobas będzie spać. Zwyczajne łóżko nie jest właściwe dla takiego maluszka, a nie każdy hotel posiada łóżeczka dla najmłodszych. Niniejsze łóżeczko turystyczne nie jest drogie oraz jest bardzo lekkie, toteż nie będzie dużym obciążeniem twojego bagażu, lecz co prawda będziesz mógł je zabrać tylko wtedy, gdy podejmiesz decyzję o podróży własnym autem. Zresztą podróżowanie autobusami lub pociągami z maluchami jest nazbyt uciążliwe, zatem nie powinieneś nawet brać tej możliwości pod uwagę.


Nie zapominaj także o ciepłych ubraniach oraz przeciwdeszczowej kurteczce, bowiem w górach aura jest bardzo zmienna. Musisz wziąć również czapeczkę oraz szalik, maluch nie może marznąć, a nawet w lecie zdarzają się chłodne temperatury. Niezbędne są także butelki, smoczki i ulubione zabawki twej pociechy oraz zapas pieluch czy stosowane na co dzień kosmetyki. Wczasy w górach z maluchem będą przepięknym przeżyciem. Już dziś rozpocznijcie planować urlop, a na pewno wrócicie szczęśliwi oraz każdego roku będziecie z tęsknotą oczekiwać na kolejny wyjazd, gdyż nie ma to jak wspólny, rodzinny czas.

Tags: podróż, urlop, aura