Zakochaj się w Krakowie - w jakim terminie najlepiej tu przyjechać


Kraków jak wiemy to kolebka tradycji, także architektonicznej. Z tej przyczyny ciekawie jest popatrzeć na miasto z lotu ptaka. Falisty teren, Stare Miasto z Wawelem - ich widok pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Kochamy Kraków za zabytki, kulturę, specyficzny klimat i niezapomniane chwile.


wycieczka
Author: David Howard
Source: http://www.flickr.com
Najważniejsze miejsca Krakowa potrafimy wyrecytować jednym tchem, wyrwani ze snu: Wawel, kościół Mariacki, Sukiennice... To one przyciągają tu co roku większość spośród 9,2 mln turystów, w tym 2,5 mln obcokrajowców.Jak wiemy, Kraków to miasto znajdujące się w „sąsiedztwie Pana Boga”. Pokaźną listę świątyń, którą każdy Polak zwiedzić powinien zaczynają Katedra Wawelska, wspomniany kościół Mariacki czy opactwo benedyktynów w Tyńcu.

Każda uliczka Krakowa ma w sobie coś magicznego. Spacerując po nich czujemy się tak jakby w jakiś trudny do zdefiniowania sposób czas zatrzymał się tam przed wiekami. Miasto sprzyjające refleksji i...miłości. Wspaniale zachowane i mające tajemnicę. Zabytki, klimat centrum miasta, w którym słychać głosy turystów z najdalszych zakątków świata to powody dla których tak wiele osób pokochało to miasto.

Czy jest jednak szansa dla turystów, by choć przez krótką chwilę poczuli magię tego miejsca? Gdyż aby w pełni cieszyć się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami potrzebujemy zagwarantować sobie choć kilka noclegów.Powszechnie wiadomo, że Kraków to nie tylko miasto turystyczne, ale również wysoce rozwinięte gospodarczo, kuszące inwestorów i biznesmenów. Jeśli więc jesteśmy turystami lub przybyliśmy przeprowadzić pewne rozmowy i transakcje to warto wybrać taki nocleg, który umili nam pobyt w tym mieście.

Jeśli pasjonuje Cię tego rodzaju kwestia, zerknij pod link (https://www.rego-bis.pl/nasze-kierunki/bulgaria/) tam zawarte także Cię bardzo zaintryguje. Nie czekaj więc i kliknij tutaj!

Baza hotelowa w związku z cyklicznie organizowanymi, dużymi uroczystościami zapewni nam tak wysoki standard, że noc którą zamierzamy spędzić w mieście królów Polski długo będzie przez nas wspominana.

Zwłaszcza, że na podróżników czeka imponująca baza hotelowa, setki restauracji czy pubów, z których ponad 200 działa w najbliższym sąsiedztwie Rynku Głównego. I to w dużym stopniu z myślą o turystach władze miasta dokonały rzeczy w polskich realiach wręcz niemożliwej, całkowicie oczyszczając część zabytkową z reklam i tablic ogłoszeniowych. To sukces, którego nie nie miała odwagi powtórzyć żadna inna aglomeracja w kraju.

Tags: hotele, noclegi