O organizowaniu wyjazdów integracyjnych


Obecnie w zakładach pracy zaczęto nie tylko troszczyć się o finanse zakładu, ale także na nastrój jej pracowników. Nie od dziś wiadomo przecież, że usatysfakcjonowanyzadowolony pracownikpodwładny, to wydajny pracownik. Bardzo powszechną formą zapewniania rozrywek pracownikom przez władze przedsiębiorstw są wyjazdy integracyjne.


Modne są parki linowe, wypady nad morze czy górskie, zimowe wycieczki sportowe.

Jeżeli zainteresował Cię omawiany artykuł, bez wahania przeczytaj dodatkowo inne warte zapoznania się wpisy - na pewno także Cię zaabsorbują!

Tego typu działania mają spowodować konsolidację zespołu (stąd nazwa) oraz motywację do wydajniejszej i bardziej oddanej pracy. Z tego tytułu określa się je jako wyjazdy motywacyjne.
Incentive – nowa jakość w turystyceZakłady pracy czasami decydują się na incentive, czyli wyjazd turystyczny dla podwładnych bądź klientów, który jest w całości opłacany i zorganizowany przez zakład pracy. Incentive ma za zadanie zwiększenie lojalności kontrahentów wobec marki, oraz pracowników wobec kierownictwa firmy. W dzisiejszych czasach tego rodzaju wyjazdy są standardem w korporacji. Małego i średniego biznesu bowiem nie stać na inwestycje tego typu.
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Imprezy firmowe – częsta praktyka w biznesieCzęściej jednak niż wyjazdy motywacyjne, wyjazdy integracyjne wycieczki firmowe oraz incentive urządzane są eventy firmowe. Mają one miejsce najczęściej w wynajętym hotelu i zawierają w sobie część oficjalną, gdzie głos mają właściciele zakładu reasumując najczęściej zrealizowane przez firmę projekty a także wyróżniając zasłużonych podwładnych, oraz rozrywkową, kiedy to wszyscy goście oddają się beztroskiej zabawie.

Obsługa podróży służbowych tylko poprzez biuraJeśli chodzi o imprezy dla firm Wrocław, będący stolicą Dolnego Śląska, ma bardzo dużo do zaoferowania. W tej miejscowości ma siedzibę mnóstwo agencji specjalizujących się w urządzaniu służbowych eventów. Natomiast obsługa podróży służbowych to wciąż sfera działania biur podróży. Tak samo sprawa wygląda z organizacją i planowaniem wyjazdów incentive. W przypadku imprez firmowych, Wrocław prowadzi w ilości firm eventowych zajmujących się tego typu usługami. Istnieje możliwość, że w niedługim czasie wyspecjalizują się one także w usłudze o nazwie obsługa podróży służbowych - strona Orlicy

Tags: relaks, firmy, praca, biuro podróży, incentive, koszty, sukcesy