Skirting - czym jest i do czego będzie pasować


Nakrywanie stołu obrusem to zwyczaj, który jest znany od dawna. Obrus na stole posiada dwie role - po pierwsze sprawia, iż całość wygląda nadzwyczaj luksusowo i stylowo. W dzisiejszych czasach odnajdziemy niemało modnych i kreacyjnych modeli obrusów, które prezentują się faktycznie wyjątkowo. Do wyboru posiadamy proste, klasyczne i jednokolorowe obrusy, na przykład białe lub czerwone, zdołamy również zdecydować się na coś bardziej dzisiejszego i awangardowego, przykładowo na obrusy w barwne, kolorowe desenie.


obrus
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
Stół przykryty obrusem z pewnością doda charakteru pełnemu pomieszczeniu. Jeżeli posiadamy dosyć stary czy uszkodzony stół, to obrus zdoła to świetnie zakryć. Po drugie obrusy użytkuje się także po to, by ochronić blat stołu. Jeżeli nie pragniemy, by nasz stół rychło się porysował lub zniszczył w jakikolwiek inny sposób, cudownym wyjściem będzie stosowanie obrusa.

Niezmiernie powszechne są w dzisiejszych czasach obrusy plamoodporne, jakie nie tylko wyglądają nadzwyczaj fantastycznie, ale są również ogromnie pożyteczne. Obrusy plamoodporne częstokroć wykorzystuje się na przykład w restauracjach. W restauracjach przeważnie użytkuje się także nakrywanie całkowitego stołu, gdzie obrus zasłania go praktycznie w całości - tutaj. Właśnie w takich miejscach stosuje się na ogół skirting.

Koniecznie zobacz na stronie (https://www.kasprowy.pl/hotel/transport) podobne informacje. Tam również zobaczysz coś pasjonującego, gdyż przedstawia ona podobną tematykę.

Jest to długa falbana, zazwyczaj stworzona z matowego albo satynowego materiału. Skirting wykorzystuje się nie wyłącznie w restauracjach, ale także na ważkich uroczystościach, na przykład na weselu, falbany te stosuje się również w dekoracjach kościelnych.


serwetki
Author: Christine Warner Hawks
Source: http://www.flickr.com
Prócz skirtingu na stołach warto jeszcze pamiętać o pozostających czynnikach, jakie sprawią, że stół będzie przedstawiał się elegancko i gustownie, na przykład serwetkach. Skirting prezentuje się ogromnie fantastycznie i elegancko, jest to wyborna ozdoba, wyśmienita na istotne, podniosłe wydarzenia. Oryginalny skirting naturalnie bez większych kłopotów kupimy w sklepach, które proponują obrusy na sprzedaż. Przeważnie możemy odnaleźć skirting w kolorze białym czy ecru, chociaż poniektóre sklepy mają również inne, nowocześniejsze kolory skirtingu.

Tags: obrusy, stół, wydarzenie